Nejste přihlášen/a.

Přihlásit se do poradny

 

Silniční situace

Od: patrik

Můžete mi prosím vysvětlit proč se někteří řidiči tak chovají?
Dnešní situace
Silnice A,B jsou hlavní
Já byl na silnici C stopka a jel jsem rovno
Druhé auto jelo na silnici D stopka a odbočovalo z jeho směru jízdy vlevo
chtěl jsem jet a začal se mi tam cpát troubit naklonil se za spolujezdcem a začal nadávat prostě velké aregisvní chování.


 

8 odpovědí na otázku
Řazeno dle hodnocení

 

 

asd1

2x

Coby, debil co nezná předpisy a ještě je arogantní. Nebo moc dobře ví co dělá a prostě jede na prasáka s tim že ty zastavíš, i takoví jsou...

Vytrub ho a odjeď (vytroubit aby mu docvaklo že něco dělá blbě..)

Je dobrý jezdit asertivně ale zároveň si debila hlídat... Tj. žádný opatrný popojíždění ala první jízda v autoškole, ale normálnní rozjezd bez dlouhýho vyčkávání. A být připravený vykličkovat nebo zabrzdit

Asi jsi stál o vteřinu dýl, tak se tam hned chtěl nacpat první.. To víš, vteřinu čekat, to debila hned nastartuje

 

 


1x

Někteří lidé jsou bohužel kokoti. Co s tím? Nevím.

 

halamus

0x

Bude to z horka.

Mám za to, že dotyčný dělal autoškolu vícekrát, než vy.

 

mm

0x

Nedivte se, lidem se občas v hlavě líhnou velmi kuriózní výklady předpisů. Například když na křižovatce hlavní odbočuje doleva, řidič pokračuje rovně a dá pravý blinkr, jako že "uhýbá z hlavní".

V tomto případě si mohl v hlavě vymyslet pravidlo, že když někdo z vedlejší odbočuje na hlavní, má přednost před tím, kdo z vedlejší pokračuje do vedlejší. Jako že hlavní je víc než vedlejší, i když na ni teprve vjíždí. Že si to protiřečí s pravidlem dát přednost protijedoucímu, který pokračuje přímo, ho už nenapadlo. Inu, horko, jak už bylo řečeno...

 


0x

Který řidič neporušuje předpisy. Proč se tak choval, ví jen on.

 


0x

Co na tom chcete vysvětlovat? Prostě jste narazil na arogantního blba. Tento živočišný druh je na silnicích běžně k vidění, nic neobvyklého

 

mathew

0x

Jedna věc je, že dotyčný byl evidentně momentálně zavostalej, druhá věc je jak to přesně bylo.

Ono je to sice podle zákona špatně , ale pokud přijede oranžové auto první a zastaví přičemž vy teprve brzdíte tak chápu, že se mu nechce čekat než modré auto zastaví, rozhlédne se a rozjede, mezitím je totiž oranžové auto už dávno pryč.

Další věc je, že v hustém provozu člověk kolikrát přemýšlí jestli tam vjet, protože ten druhý vypadá, že čeká na mezeru jak pro metro...

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.

Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.

Copyright © 2004-2026 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]