Nejste přihlášen/a.

Přihlásit se do poradny

 

Homologace koncového tlumiče

Od: tttt

Dobrý den, jak je to s homologací koncových tlumičů? Koupil jsem si koncový tlumič a výjmečně jsem to auto s tím tlumiče půjčil kamarádovy a ten za to dostal flastr, jak to je a kde to mohu homologovat děkuji

 

5 odpovědí na otázku
Řazeno dle hodnocení

 

 

riva

1x

Homologuje to výrobce. Pokud jeden kousek, tak budete muset na měření hluku (a kvůli ceně se jedná o ekonomický nesmysl)

tuvsud.com/...

 

olin

0x

Koupit homologovaný a nevymejšlet, jak ostatním lidem znepříjemňovat život. Nebo si pořiď elektromobil, ten vejfuk nemá

tttt

Děkuji neodpověděl jste na otázku

asd1
Ale odpověděl ti.
Nejjednodušší i nejlevnější je koupit homologovany.
Btw obecne motor je odladeny na sériový výfuk, když dáš jiný tak to rozladis...
k2

@asd1: Motor neni piano, aby se rozladil vymenou koncoveho tlumice, respektive u 99% aut (co maji alespon 2 tlumice) na tom koncovem nijak extra nezalezi.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.

Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.

Copyright © 2004-2026 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]