Nejste přihlášen/a.
Dobrý den, mám takový delikátní dotaz. Dostal jsem nový nepoužitý motocykl, nikdy nebyl přihlášen, nemá značky, ještě má visačku z fabriky, Mám k němu něco jako technický průkaz. Háček je v tom, že motocykl je z roku 2009 a celou dobu byl ve sklepě pod plachtou. Jaký je postup přihlášení?Co Vše k tomu potřebuju a musím na STK, když je nový, ale taky starý? Díky
Nejde. Zkuste v jiné zemi (a pak obratem přehlásit k nám - to už je bez problému), jestli máte někde někoho.
Nejsem si jist, proto píšu "Zkuste". Je ale fakt, že u nás trvají na Euro 5+, takže jsem mopedauto, stejný případ z roku 2022 nepřihlásil. Spíš to ale v celé EU nepůjde..
Nechat a pak přihlásit na veteránské značky, holt, no...
Jste si jist, ze to jde bez jakychkoliv papiru? Ze to lze u trvale vyrazeneho vozidla z CR registru (kteremu zanikla technicka zpusobilost) vim, ale podminka (snad) vzdy byly puvodni originalni (zrusene) doklady. Respektive proste obecne nejake "cizozemske" doklady.
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.