Nejste přihlášen/a.
Ty tři kousky a další této konstrukce kopií něčeho... jsou zároveň startovacími zdroji. Boostery.
Neumí ukončit ovšem nabíjení. Dokážou baterku i zničit.
Ona to vpodstatě není nabíječka. Je to jen hloupej trafozdroj s přepínáním odboček a pojistkou s ampérmetrem.
Něco jako kdysi Absaar.
Taková hloupá trafoludra. Klidně baterku trápí velkým proudem už na začátku a nebo jí vyvaří elektrolyt. Záleží, jak a kdo jí používá.
CTEK a DEFA případně OptiMate si baterku sami změří a ohlídají i konec nabíjení. Ideální pro nabíjení bez dohledu, bez strachu, že by to začalo hořet, atd... Prostě pro * "blbce", co jsou zvyklí auto zapojit na nabíječku jako svůj mobil na nabíječku na nočním stolku a nestarat se.
* I já to tak mám rád, ale jako booster je nepoužiješ a totální mrtvoly neoživíš (i když ty je lepší stejně vyhazovat a koupit baterku novou).
Mám už druhej CTEK Polar (potřebuju dva) a oba už fungují přes 6 let (6 a druhej 8) bez závad.
Kamarádovi jen u jednoho kousku odešel mikrospínač, ale nic co by nešlo přeletovat mikropájkou a ten samej koupit v gme nebo tme.
Opět koupím CTEK.
Lidl má příšerně levný kabely. Popraskají v mrazu a celkově je i obal takový šunt z plastu.
CTEK má i gumový obleček a řada Polar lepší kabeláže odolávající mrazu co se nelámou.
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.