Evolveo EasyPhone XD -funguje SOS dle popisu?

Od: Datum: 11.08.16 08:49 odpovědí: 0

Popis Alza: Na zadní straně telefonu se pak nachází SOS tlačítko, po jehož stisknutí telefon začne automaticky vytáčet předvolená čísla a odešle na ně nouzovou zprávu.

Popis manuál:Stiskem SOS tlačítka na zadní straně telefonu se spustí zvukový alarm a budou automaticky volána čísla uložená v seznamu SOS čísel. Telefon také odešle SOS zprávu, text této SMS zprávy je možné změnit v menu Nastavení> SOS zpráva.

Nastavila jsem dvě SOS čísla. Po volání na první číslo, z kterého jsem hovor nepřijala (jednou jsem zvonění stopla, jednou jsem nechala vyzvánět), se SOS volání ukončilo. Druhé číslo voláno nebylo, žádná SMS zpráva na žádný z telefonů nebyla odeslána.

Pak jsem zkoušela mít nastavené pouze jedno číslo. SMS se rovněž neodeslala.

Funguje vůbec někomu to SOS tlačítko podle popisu?

Telefon jsem zakoupila pro svého tatínka, kterému je 90 let, před předáním se snažím vše vyzkoušet. Také se mi fotografie neukládají na kartu, ale do telefonu. S tím jsem se ale už obracela na podporu Evolveo, prý se za pár dnů ozvou. Bez fotografování se tatínek obejde, možná jsem i někde něco nenastavila, ale nepokračování SOS volání mě udivilo. A ani návod se mi nelíbil - u telefonu pro seniory bych si představovala něco s podrobnějším popisem.


doplněno 11.08.16 10:52:

Podpora odpověděla již dnes, bylo to mé přehlédnutí v nastavení fotoaparátu.


 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.