1xJak na vlastní rychnu

Od: Datum: 29.07.15 18:46 odpovědí: 0

Nejde ani tak o otázku, jako spíš o radu. Tohle jsem se dočetl na centrum.cz:

...Ale co třeba takový zápach na WC? I tady existuje přirodní řešení. Stačí velké balení zápalek. Říká se jim krbové, jsou mnohem větší než ty běžné, proto se s nimi dobře manipuluje. Rodině vysvětlete, že přecházíte na zdravý způsob likvidace pachů. Ihned po spláchnutí se návštěvník toalety chopí krabičky sirek, jednu zapálí a nechá ji mezi prsty celou vyhořet. Budete všichni zírat, jak malý ohýnek dokáže zatočit i s velkým pachem! A jak neuvěřitelně rychle!

To je pro mně stará vesta, plamen ničí organické plyny, kterými ostatně naše smradíky jsou. Jen nepoužívám zápalky, doporučuji jako vhodnější zapálení svíčky (ani nemusí být parfémovaná) a to ihned po usednutí na trůn. Po grande finále se nemusíte zdržovat držením hořící zápalky a svíčku můžete nechat hořet jak dlouho bude třeba. Zůstane jen vůně vánoc...:)


 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.