Kraťasy na kolo Fox

Od: Datum: 04.07.16 19:33 odpovědí: 0

Dobrý den. Mám v pase asi 98 cm a podle tabulek a po přepočtu na palce a podle tabulek přímo od Fox mám mít velikost 38

Koupil jsem si krásný kraťasy na kolo, Sergeant shorts, mají vevnitř takový jako slipy, prý lycra nebo co s pěnovou vložkou, která se prý má odstřihnout, pak se to dá vzít i pod jiný kraťasy, tak se chci zeptat to se nosí jak, normálně přes trenky nebo prostě jako slipy nebo co s tím? Mám to poprvý, neznám to.

A pak ještě jak je to s velikostma, protože mám ty normální kraťasy - Slambozo cargo a podle tabulky mám mít (číselně!) 38 ale už jako nové v krámě ze mně spadly jak listí na podzim, tak mám 36, ta je dobře ale taky už se časem vytahává že bez pásku padá.

No takže tadyty Sergeant shorts jsem koupil taky 36, ale přece jen, protože je neznám jsem si radši v krámě vyzkoušel (přes trenky), no jako ty šortky samotný tak tam v pase nějaká vůle je, sedět se v tom dá dobře ale ty slipy co v nich jsou - jelikož to neznám - se mi zdají nepříjemný, v pase těsnější - (neznám to, nejsem na to zvyklý ani jsem nic takovýho nikdy neměl, nosím jen normální trenky!) co myslíte, taky se to tak vytahá aby byly dobře?

Prostě je v těch velikostech nějaký bordel, i džíny Wrangler které jsem si kupoval 38 a byly akorát se vytahaly že teď bez pásku padají, plavkový kraťasy MeatFly jsem si myslel že budu muset mít 38 mi bohatě stačí 36

Co myslíte, ty sergeant kraťasy, taky se tak ta slipová vložka s plínou (slečna prodavačka tomu tak říkala) - vytahá? Co to udělá třeba po několikátým vyprání - trošku bych to asi potřeboval aby se to vytáhlo.

Díky Foxík


doplněno 04.07.16 20:19:

Tak ta slipová vložka když jsem jí vystřihnul je celkově taková obtažená, upjatá, jako hrozně pružná takový divný je to. nevím jak to bá být, jestli je to normální nebo ne.


 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.