Svaly versus léky na prostatu

Od: odpovědí: 0

Dobrý den,

mnoho let posiluji, snažím se o budování svalů ( tedy o max. proteosyntézu ).. nyní mám menší problémy s prostatou ( zánět ) a dostal jsem od urologa PROSTAKAN ( obdoba komerčních Prostamol, Prostenal apod. ).. Onen léčivý přípravek stejně jako doplňky výživy komerční jsou postaveny na bylině Saw Palmeto a na kopřivě... Léčebné účinky se dostavují na základě blokování přeměny testosteronu na účinnější dihydrotestosteron a na blokádě aromatázy - dochází pak ke snížení proteosyntézy a tím se zastaví zvětšování prostaty.

Jestliže se ale blokuje proteosyntéza, je to přesně opak kulturistického snažení ! A to nemluvím o vedlejších účincích ( nulové libido a pocit necitlivého penisu ) Máte na to někdo názor, či zkušenosti? Jak léčit prostatu a zároveň se nevzdát kulturistiky a sexuálního života? Jsou pak byliny typu Tribulus ( na zvyšování hladiny testosterou ) naopak pro člověka léčícího se s prostatou škodlivé?

Díky všem za odpovědi

H.

 

 


 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]