Nejste přihlášen/a.
Dobrý den,
máte někdo prosím zkušenost, zda-li jsou poplatky za platební bránu Comgate opravdu úplně konečné (tj. včetně provizí karetních společností atd.)? Comgate nabízí pro běžné karty 0,67 % + 1 Kč, zatímco třeba Moneta má pro Mastercard nad 1000 Kč 1,89 % + 1,99 Kč. Drobný rozdíl by mě nepřekvapil, ale tohle je skoro 3x dražší...
Jsou uváděné poplatky opravdu konečné a nebo je to bez provize VISA a MC? Nebo má ta brána od Comgate nějakou zásadní nevýhodu? Jinak nechápu, proč by někdo služby Monety využíval. A to samé jsou platební terminály.
Díky!
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.