Kopírování vstupenek na ples

Od: Datum: 06.02.17 11:52 odpovědí: 13 změna: 06.02.17 13:42

[ Obsah příspěvku byl skryt moderátorem @kapkanadeje z důvodu porušení pravidel poradny. ]

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: krtek6
Datum: 06.02.17 12:01

nj každá škola má něco...já si třeba musel kupovat vstupenku na svůj vlastní ples*smich* celej rok dávate do prasátka peníze, aby se všechno uhradilo a pak na Vás ještě vytasí, že si máte koupit vstupenku pro sebe *bzum*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.02.17 12:04
To by me pak zajimalo , pokud mate listky presne tolik , kolik je mist na sezeni. Kde si banda sedne. Ktomu tam muze byt treba UV barva a podle toho se pozna ocurany listek

Datum: 06.02.17 12:06
Škola asi má nějaký důvod, že dává jen tři lístky. Nejspíše kapacita sálu, že?
Když okopirujes polovinu lístků, kde ty lidi budou sedět?
Nehledě k tomu, že dělat falešný lístky je na přesdržku.
Ohodnoceno: 1x

Od: dm
Datum: 06.02.17 12:12
Jde mi spis o pravni ohodnoceni a jake z toho muzou plynout nebo neplynout problemy...kdyz ta vstupenka nema zadne ochranne prvky.
Jsou to listky na stani, kapacita tam jeste je a 30 listku by se ztratil mohlo...je to listek na kridovy papir, amaterska prace uprimne. Zadne UV svetlo
Od: jofa®
Datum: 06.02.17 12:34

Domyslete taky možnost nějaké nenadálé situace při plesu, při které může dojít k tragédii (požár a pod.). Nebylo by to poprvé ani naposledy. Nechci Vás strašit, ale stojí Vám to za to sedět několik let v kriminálu pro pár vstupenek navíc?

Od: vilik
Datum: 06.02.17 12:26
Já nevím, co na to říct.
Normálně tu porušujete minimálně jedno pravidlo, Z7, a vůbec nic vám na tom nepřijde divné.
Zjistit, kdo lístky dal do oběhu, by pravděpodobně nebylo moc složité. Oni ti, kteří nebudou vpuštěni dovnitř, se na vás jako na studenta rádi odvolají. Když už se na ples oblékli...
A i kdyby se na to nepřišlo hned u vchodu, u nás se všechno rozkecá. Třeba i přes facebook, kdoví, kdo z nakupujících má koho v přátelích.
Stojí vám to opravdu za případnou ostudu?
doplněno 06.02.17 12:37: Jde o podvod v hodnotě 30x200 Kč, monstrózní ostudu všude, kde jste známý, tedy ve škole, v rodině a mezi přáteli. A jde o porušování pravidel této poradny.
Jak byste se tvářil, kdybych prodal 30 vstupenek na vaše narozky?
To nemá cenu. Pokud nechápete, nemůžu se s vámi bavit.

Datum: 06.02.17 12:29

Jde o 30 vstupenek pro rodinu a kamarády, nic jiného v tom nehledejte. Řekněme, že by se to nějak pokazilo a dohledali mne. Co dle trestního práva hrozí / nehrozí, popř. jak by se to dalo obejít?

Jediná cesta je dohodnout se s vedením školy. Jestli je kapacita dostatečná, neměl by být problém dotisk dalších 30 vstupenek (organozátor by získal i nějaké peníze navíc).

Je jasné, že Vám nějaká pravidla nic neříkají, ale to neznamená, že nic neříkají ani ostatním. Chcete-li něco porušovat, nežádejte po jiných, aby se na tom s Vámi podíleli.

Kdybyste si byl přečetl zdejší pravidla, zjistil byste, že bychom je odpovědí na otázku "jak něco obejít" porušili...

Lístek za 200,- ,30 kusů,to je 6000,- Kč.
Pokud se nepletu,do 5000,- je řešeno jako přestupek,nad 5000,- jako trestný čin.
Vyžeňte si to z hlavy.

Od: xy

maxoš jen 30 falešnejch vstupenek, ne? tazatel nerozumí, co je na tom divného nová doba

doplněno 06.02.17 12:54:

divím se, že to není pod úroveň této poradny, radit obyčejnému podvodníkovi. Rady , třebas nepřesné, nebo věcně nesprávné, se zde často smažou, dobrá. A obyčejnýho mladýho podvodnickýho grázla tady nechají?

doplněno 06.02.17 13:03:

snad se příště optám, jak nejlépe ošidit nějakým podvodem na dani, nebo jak si rovnou natisknout bankovky...

Datum: 06.02.17 12:37

Dobře tedy, bude-li to jen 24 vstupenek (4800) bude to řešeno jako přestupek, jak mi dokáží, že jsem distruboval toto množství a kdyby dokázali, jaká je sazba-pokuta?

Datum: 06.02.17 13:42
Dostanete pokutu , k tomu pokud se porusi pozarni pravidla a bude tam vice lidi nez ma byt , tak jste ohrozil lidi na zivote a budete soudne trestan. Ktomu ples na stojaka jsem v zivote nevidel.
Ktomu rikam , muze to byt oznaceno treba UV barvou.

Datum: 06.02.17 12:52

Ach jo, na jakou školu to chodíte? snad ne student gymnazia *bzum*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.