Jak odpanit holku?

Od: Datum: 07.01.16 13:11 odpovědí: 2 změna: 07.01.16 13:20

Dobrý den,

je mi 17 a mojí holce 15, jsme spolu 9měsíců a dneska mám doma volno, tak jsme se rozhodli, že si uděláme chvilku sami pro sebe. Já jsem bohužel ještě panic a ona samozřejmě panna, a ani jeden s tím nemám ani malý zkušenosti. Mohl by mi někdo poradit, jak postupovat, aby jí to co nejméně bolelo a aby jsme si to co nejvíc užili, kdyby na to náhodou došlo?

Předem děkuju moc všem, co poradí:))


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: luig
Datum: 07.01.16 13:18

První pohlavní styk a deflorace

Deflorace je velmi významným okamžikem v životě každé ženy. Je to okamžik, kdy se podle obecných společenských představ stává z dívky žena. Právě pro význam tohoto okamžiku by dívka měla prožít prvnímu sexuální styk s partnerem, kterého miluje. Každý muž by k tomuto aktu přistupovat s velkou úctou. Pro ženu to pak bývá jeden z největších životních okamžiků. Muž by se měl předem dobře seznámit s ženskou anatomií a ochranou proti početí. Také je vhodné si s dívkou promluvit o jejích obavách a strachu. Prvnímu milování by měly předcházet zkušenosti s pettingem a nemělo by to být její první seznámení s dotekem muže.

Při prvním milování je vhodné:

s pohlavním stykem nespěchejte, počkejte se stykem, až se trochu poznáte
první milování prožijte v důsledném soukromí bez nebezpečí vyrušení
nepijte před stykem alkohol ani neberte žádné povzbuzující léky
v žádném případě nepožívejte drogy
vždy použijte kvalitní ochranu proti nežádoucímu těhotenství a pohlavním chorobám
nespěchejte, najděte si čas na příjemnou milostnou předehru - milostná předehra před každým pohlavním stykem je naprosto nutná a usnadní další průběh milování
s deflorací nespěchejte
pokud je to možné, upřednostněte, aby si žena sama rozhodla o způsobu deflorace výběrem vhodné sexuální polohy
buďte k sobě vzájemně jemní, citliví, něžní a tolerantní
nečekejte že musíte při prvním milování prožít orgasmus, zvláště pak ne společný a že první milování bude hned napoprvé dokonalé

DEFLORACE NENÍ ÚKOL !
Měl by to být přirozený děj, při kterém se s co nejmenšími problémy uskuteční první milování. Proto i při defloraci musí být žena připravená na pohlavní styk - vzrušená. Defloraci by měla předcházet dlouhá a něžná milostná předehra, při které se žena přirozeně vzruší.

Aby se zabránilo obavám a strachu z bolesti, doporučuje se, aby při milostné předehře si spolu partneři dlouho hráli a vzájemně se vzrušovali. Přitom může muž ženě prsty jemně uvolnit poševní vchod. Při milostné předehře může pomalu zasouvat prst do vagíny a jemně a šetrně otvor v blance rozšiřovat. Nejdříve jej rozšíří jedním prstem a později dvěma. Přitom je vhodné se líbat, laskat a jen mimochodem postupně pronikat do poševního vchodu. Prst je tenčí jak penis a tak proniknutí je snadnější a rozšiřování otvoru postupnější. Podobně může při milostných hrátkách například ve vaně rozšířit otvor v panenské bláně, za přítomnosti muže nebo s jeho pomocí, v teplé čisté vodě ve vaně. Uvolnění svalstva pánevního dna napomůže teplá voda a rozšíření panenské blány pak většinou proběhne bez známek bolesti. Pokud dojde k malému krvácení z panenské blány při a po defloraci, je to normální a není třeba se ničeho obávat. Neberte defloraci jako úkol. Ničeho se neobávejte.

Při vlastním průniku penisu pak muž musí být velmi něžný a jemný a samotné proniknutí provázet láskyplnými slovy. Defloraci spojíte-li ji s laskáním, něžnostmi, pak bude naprosto přirozenou součástí prvního milování. Nezapomínejte na dostatečnou lubrikaci ať už přirozenou, díky ženinu vzrušení, slinami nebo lubrikačním krémem, nejlépe na bázi vody. Deflorace je přirozená součást ženské sexuality. Proto se jí neobávejte a nestresujte se představami jak to bude nepříjemné. Není se čeho obávat.

Problémy s deflorací jsou řešitelné

Výjimečně může být deflorace i velice bolestivá nebo se při pokusu o pohlavní styk vůbec nepodaří. Pokud se nedaří defloraci provést ani po opakovaných pokusech, pak je na místě navštívit lékaře sexuologa nebo gynekologa a požádat o radu. Mějte důvěru a lékař vám poradí, jaké jsou možnosti řešení. Neproniknutelná panenská blána nebo extrémní velikost penisu neodpovídající velikosti vagíny ženy se vyskytují opravdu jen výjimečné. Nutnost odstranit panenskou blánu chirurgicky je výjimečná a to jen v případech, kdy je příliš silná a její protržení nebo rozšíření by bylo spíš roztržením s velkým krvácením a bolestí. Jedná se však opravdu jen o výjimky. V naprosté většině je případů je při dostatečné ohleduplnosti a pozornosti partnera první pohlavní styk zvládnutelný bez větších problémů.

Většinou je příčinou problémů s nezdařenou deflorací neznalost anatomie ženských pohlavních orgánů a zvolení nevhodné polohy pro uskutečnění deflorace. Nejčastěji se jedná o situaci, kdy pár zvolí podvědomě pro první pohlavní styk polohu, při které žena leží na zádech a má natažené nohy, které případně rozevře. Anatomicky tak vznikne situace, kdy penis muže, který na ní nalehne, míří nesprávným směrem a sklouzává k hrázi nebo vyklouzává směrem k bříšku. Tlak na stydké pysky bez jejich rozhrnutí a uvolnění tak cesty k poševnímu vchodu může být pro ženu natolik nepříjemný, že mu podvědomě uhne a penis vyklouzne bokem.

Pro první milování se doporučují polohy "misionářská" a "na koníčka", někdy také nazývaná "jezdecká". Pokud se při první souloži v "misionářské poloze" defloraci nepodařilo provést, osvědčilo se změnit polohu "Na koníčka".*jasne*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.01.16 13:20
avatar

Zdravím. Nechte se vést citem, buďte k sobě něžní, nepospíchejte na sebe. Zvládli to jiní i bez porady na netu, zvládnete to i vy dva.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.