Průkaz na VZV

Od: Datum: 03.04.15 13:33 odpovědí: 0

Zdravím,

řeším zapeklitou situaci...

minulý měsíc jsem si byl prodloužit průkaz řidiče VZV.

A již druhým rokem pracuji pod jednou agenturou, která po mě požaduje vždy po školení sken průkazu s platností. Abych nemusel jezdit 50km do místa sídla agentury.

Problém je, ale ten že v pondělími volal pán z agentury a že mu mám poslat jako minulý rok naskenovaný průkaz. S hrůzou jsem zjistil, že jsem průkaz někde vytratil. Volal jsem proto školiteli a on mi řekl, že pro mě nic neudělá, že mi může vydat nový průkaz, ale až příští měsíc. Že teď na mě nemá čas. V agentuře mi řekli, že pokud ten průkaz do týdne nedodám tak mě vyhodí. Což bych nerad.

Bohužel potvrzení o provedení školení jim nestačí a chtějí sken průkazu. Přední strana není problém, ale nebyl by někdo ochotný mi naskenovat zadní stranu EVROPSKÉHO PRŮKAZU s platným přezkoušením za tento rok?

Je to podvod, ale s agenturou se bohužel nedá domluvit a nenašel jsem jiné řešení :(. Vypověd si nemůžu dovolit. Ve firmě jim to je jedno. Jim stačí potvrzení o školení a ví, že jsem tam byl. Ale firma se za mě nemůže nijak postavit a pokud agentura řekne konec tak mám smůlu.

Byl bych velice vděčný.


 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.