Working holiday visa do Kanady

Od: Datum: 03.01.15 12:33 odpovědí: 0

Dobrý den, bběhem měsíce by se měla otevřít kvota pro ČR. Každé ráno vstávám v 6:00 nebo 7:00 a koukám se na www.cic.gc.ca, záložka immigration/work/travel and work, jestli už náhodou kvotu neotevřeli. Doufám, že se dívám na správné stránky. Minulý rok to prý bylo 1.1.2014. Máte nějaký tip, jak si to pohlídat, abych měl šanci v pořadníku větší? Třeba se koukat v jiný čas? Zkrátka nějaký způsob, jak si to lépe pohlídat.

A další otázka. Jaké přesně dokumenty jsou potřeba k zaregistrování pres ten kompas (IEC)? Účet mi ani založit nejde, což je škoda, alespoň bych si vyplnil údaje (kouknul, co je potřeba za dokumenty v kompasu), uložil a v den otevření jen odeslal. Bohužel nevím, na co se připravit v tom kompasu a pak zároveň i v MyCIC. Jediné, co vím, že se vyplňují údaje z pasu. Pro jistotu jsem si ten pas oskenoval, kdyby to v kompasu vyžadovali.

Všem děkuji za odpovědi


 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.