Láska k učitelce

Od: Datum: 04.03.15 21:31 odpovědí: 10 změna: 23.03.15 12:48
Dobrý den, ahoj.
Potřebuji poradit, a vlastně ocením i vaše názory.
Pokusím se to zkrátit. Od září jsem v prváku na gymnáziu, a na můj nejoblíbenější předmět jsme dostali krásnou, mladou, hodnou a milou učitelku. Hned si mě oblíbila, já jí také. Ale pomalu jsem zjistila, že ji miluju. A moc, nevydržím bez ní. Ona vždycky když mě vidí, tak se moc mile zatváří, zčervená. Někdy mě i pevně objímá a hladí. Ptá se mě vždy, jak se mám, co jsem dělala o víkendu atd. V jejím předmětu jsem nejlepší z ročníku. Ona ale asi neví, co k ní cítím, a myslí, že ji vnímám "prostě jako učitelku". Když ji vidím, tluče mi srdce jako o závod.. Co mám dělat? Mám jí to povědět? Já už to dlouho skrývat nedokážu..
Děkuji předem,
Sofie

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.03.15 22:08
Ahoj, podle mě tyhle vztahy nemohou fungovat, myslím tím mezi žákem a učitelem. Učitelka by určitě nechtěla ohrozit svoji kariéru. Navíc mě dotaz trochu zaráží (objímá a hladí) na střední škole? Vždyť tohle by přeci musel být vztah, protože takové chování učitele není normální. Snad si tu z nás neděláš srandu :)
Ohodnoceno: 3x

Od: sofie
Datum: 05.03.15 06:54
Ne, srandu si opravdu nedělám, ale ona je taková milá, přátelská ;).
Od: wamp®
Datum: 05.03.15 10:22
Je milá a přátelská,to je celé.
Nic jí neříkej,ještě by ses ztrapnila.
Jsi v pubertě,bouří se ti hormony.Tudíž máš i malinko zmatek v sex.orientaci.
Ohodnoceno: 3x

Od: sofie
Datum: 05.03.15 15:32
Ale ona se k jiným studentům vážně takhle nechová.. Teď to asi vypadá, že si dělám srandu, ale je to tak..
Mimochodem nemám "zmatky" v orientaci, vím na 80% že jsem lesba. Koukám jen po holkách, kluci mě nezajímají. Ale tahle učitelka je tak úžasná...
Od: palusus
Datum: 22.03.15 22:00

já taky koukám jen po holkách :D

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.03.15 12:51

jestli ji opravdu miluješ, tak mlč a mlč a mlč, jinak jí zaděláš na problém a postavíš mezi vás zeď.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.03.15 20:54

Velký problém to musím uznat... Tak snad své city jí říct můžeš ale nic víc. Jak řekl kolega nahoře je možné že postavíš mezi vás zeď. Myslím že by se ti ulevilo kdyby to věděla ale řešení to nejspíš není. Rodičů ses ptala? Záleží na povaze rodičů pokud jsou proti homosexualitě atd. tak jim to radši neříkej. Zjisti si třeba oni jestli někoho má (zadaná) pokud by byla,zjistíš víc o její sexuální orientaci. S těmito problémi se moc nesetkávám tak ti tohle nemůžu říct na 100 procent...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 13.03.15 21:29

Pevné objetí a hlazení - studentka má 15 a půl roku, odhaduji. Být to učitel, je to jasný. Ale učitelka - váhám... Legraci si autorka asi nedělá. Co ale když vyzná své učitelce své city, co se bude dít dál, to je otázka.

Od: gymuo*
Datum: 17.03.15 12:23

Rozhodni se podle svého srdce.*pusa*

Od: asd1
Datum: 23.03.15 12:48

"Co je v domě, není pro mně." - přemýšlej o tom.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.