SŠ Brno - Jazyky

Od: Datum: 21.12.14 17:52 odpovědí: 0

Zdravím Vás,
budu si vybírat Střední školu, zatím jsem našel Eldo, kde mají velký výběr oborů, ale bohužel velkým mínusem jsou jazyky, kdy např. u designéra můžu mít pouze jeden, nebo na obchodce jen dva a to povinná angličtina a potom francouzština, ruština nebo němčina. Problém je ale v tom, že angličtinu se odmítám učit, učitelé mi ji kompletně znechutili. Znalosti mám, domluvím se dobře, ale bohužel mám špatné známky jen kvůli časům, které se už sice učím 5 let, ale ani za to dobu jsem je nezvládl a z toho důvodu mám hodně špatné známky.
Takže moje otázka - Je v Brně nějaká SŠ (buď obor designer, kadeřník nebo nějaká ta obchodka), kde bych si mohl vybrat z více jazyků a nejlépe třeba i 3, ale zároven, aby tam nebyla povinná angličtina? Mě jazyky opravdu baví, takže bych se chtěl zaměřit hlavně na ně. Představoval bych si němčinu, španělštinu a buď francouzštinu nebo ruštinu. Němčinu mám 3 roky, takže ji celkem zvládám a španělštinu se učím doma, základy mám.
Nevíte tedy prosím někdo o takové škole? Není problém zaplatit za soukromou, protože na normální bych se asi ani nedostal, kvůli známkám..
Předem děkuji za každou radu!


 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.