Strihani habriku

Od: Datum: 01.03.15 10:58 odpovědí: 4 změna: 05.03.15 18:21

Ahoj, vcera jsem zacal strihat habriky, ale pak jsem toho radeji nechal, jestli na to neni prilis brzy, i kdyz vim, ze habriky vydrzi hodne. Co myslite, mohu to uz dostrihat, aniz bych nadelal nejakou skodu? Diky! S.

Fotky: 1. zacatek strihani

2. Neostrihana strana

3. Takhle pracuje nas "kamarad" :).

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.03.15 11:09

Sebor. Habr vydrží všechno. Můžeš klidně střihat. Hned bych Ti přijela pomoci, máš zahradu na nádherným místě. Tam se nepracuje, tam se i při práci relaxuje *smich*

doplněno 01.03.15 11:14:

Tady u Tebe na těch fotkách je krásně vidět, jakou chybu jsi udělal na začátku pěstování. Tam jsi měl habry pořádně seřezat, aby se rozvětvily hned u země. Potom takový živý plot je krásně zarostlý hned u země. Ale Ty tam máš nakonec nádhernou kamennou zeď, tak Ti tam nikdo nemůže moc koukat.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 01.03.15 11:21

Klidně pokračujte ve stříhání, časově je to akorát. Letos bude rašit dřív, je teplo. Další řez udělat v červnu.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.03.15 18:21

Diky za radu! Sebor

Datum: 05.03.15 18:20

Ahoj Sebod, mas recht, habr vydrzi vse. Uz od zacatku jsem ale chtel, abych mel dole pruhled, takze jsem hned spodek vystrihaval a porad to musim hlidat, protoze i ted by odspoda stale nasazoval:). Diky za odpoved! Sebor

doplněno 05.03.15 18:29:

Chteli jsme taky , aby tam pod nima stale neco kvetlo. Ted to jsou snezenky, uz vykukuji bledule a spicky narcisu a ruznobarevnych petrklicu tam mame taky hodne, na jare je nakupujeme domu a pak je presazujeme na chalupu, prave pod ty habriky:).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.