Ledový salát

Od: Datum: 21.08.14 21:41 odpovědí: 4 změna: 04.09.14 21:21

Proč miledový salát pěstovaný na záhoně,vždy když do něj naprší shnije?Mám ho přikrýt folií?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.08.14 21:48
Ano, musíte ho zasít mělce a přikrýt netkanou textilií. Fólií ne, není prodysna.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.08.14 22:10

Ta netkaná textilie vodu propouští.

Datum: 21.08.14 23:40

Ledový salát je na toto háklivý. Pomůže: po ujmutí sazenic již nezalévat, řídký spon, nulové zaplevelení. Jestli jich máte jenom pár, tak tam tu folii hoďte, ale tak, aby pod ní mohl vzduch. Ledový salát je taky náchylný na zapaření a bude hnít potom stejně.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.09.14 21:21

Udělal jsem to následovně.Na záhonu jsem vytvořil hrůbky jako na brambory.Jejich vrcholy jsem přejel válečkem s na tuto zválcovanou plochu tyto saláty nasázel.Protože je pole mírně z kopečka budu je zalévat tak,že hadici položím na dno hrůbku a voda poteče samospádem.Jakmile salát se začne zavíjet aplikuji obloky a přikreju je folií tak ,aby k nim mohl vzduch nebo průvan.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.