Ztracená session v IE

Od: Datum: 17.12.16 21:20 odpovědí: 0

měl jsem v IE 11 otevřeno asi 40 tabů v 3 oknech + privátní okno ,na něm mi nezáleží, tam jsem měl jsen rozepsaný mail (webmail), v tu ráno s podivně seknul počítač (nejprve stále blikal kurzor psaní textu, ale nereagoval nanic, poté se sekl i ten kurzor, počítač zamrzl. Bohužel po resetu a otevření IE se NEUKÁZALO tlačítko obnovení session

,pouze se nevím proč otevřela stránka (jediná) https://support.microsoft.com…cz/products/internet-explorer (a to fakt dokáže nas*at ! zrovna tahle) a ani v ctrl-t je tlačítko Znovu otevřít poslední relaci zašedlé.

Potřeboval bych tedy těch asi 40 tabů obnovit. Poradíte jak? Hledání přes historie je umořující práce. PS: Mám v nastavení IE -vybráno Po spuštění - otevřít záložky z poslední relace (i když si myslím, že se to tohodle netýká, když jde o crash)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.