Jak dále postupovat při inst. nového OS

Od: Datum: 16.02.16 07:11 odpovědí: 0
avatar

Na NB mám HDD, kde jsou jako OS Visty. Místo CD/DVD mech. jsem si přidal SSD (zatím jsem softwarově nic nenastavoval a např. po probuzení NB se mi v Průzkumníku tento SSD přestane zobrazovat - což bych potřeboval rovněž pořešit). Na onen SSD chci nainstalovat Win7, které mám pmocí Rufusu šuopnuté z ISO obrazu na flešku. Zatím nechci mazat HDD, protože mám na něm data, která pak mám v úmyslu postupně převést na SSD.

Moje idea je ve finále mít na SSD operační systém a nainstalované programy, které používám + data, která "ocení" rychlost SSD. NB slouží především ke sledování filmů, brouzdání ne netu, kancelářské práci a nějaké té úpravě fotek a videí. Už jsem pár pokusů udělal, ale vždy to skončilo nezdarem (buďto ve finále instalace začaly scházet nějaké komponenty, anebo nešlo z flešky bootovat a zase naběhly Visty).

Může mi někdo poradit co mám dále v jednotlivých krocích postupně udělat, abych Win7 dostal na SSD a po přeinstalování potřebného SW mohl HDD používat pouze pro data a jako skladiště?


 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.