ASUS DSL-N55U dotazy problémy

Od: Datum: 23.12.15 22:51 odpovědí: 0

Mám router Asus DSL-N55U (bohužel ten krám nemá AC ani USB 3.0)

-Jde nějaku u sdíleného disku nastavit idle timeout? jak se chová automatické uspávání? nijak router nezasahuje do disku a nechává disk chovat podle svého idle timeoutu?

-Když u disku v admin rozraní dám Eject, tak to ale disk nezastaví a nevypne(točí se dál). Jde to nějak opravit, aby to disk dokázalo i zastavit (jako normálně když dá v windows safely remove nebo v linuxu udisks --detach, tak to disk zabrzdí a vypne se kompletně)? Disk je USB 3.0. Router umí USB 2.0. Mám pocit, že takhle se chová i windows, když se do USB 2.0 portu zapojí disky, tak je totaky neumí zabrzdit a vypnout (vyzkoušeno na win7 i 8). FW routeru je AsusWRT.

-Poslední: je u tohoto routeru normální, že i když se chlubí HW NATem nebo dual cpu (vím, že to s tím nesouvisí), že rychlost přenosu je SMĚŠNÝCH 10MB/s (Sdílení samba, ftp nezkoušeno)? Když praktický limit USB je 40. Počítač je doopravy připojen přes gigabit.


 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.