Problém s registrací programu ve WindovsMobil

Od: Datum: 13.05.15 18:43 odpovědí: 0
avatar

Vlastním navigační PDA ASUS A596, s OS WindowsMobile. Mimo silničního prgramu mi na ní do nedávna bez problémů běžel i turistický OZIexplorer 2.31. Pak se cosi přihodilo a musel jsem Windows tvrdě zresetovat do továrního stavu. Silniční navigaci se mi podařilo celkem snadno znova rozchodit, ale s OZI jsou problémy. Když zadám registrační jméno a číslo, objeví se sice hláška, že to bylo akceptováno, ale program zůstane v demorežimu. V registrech se záznam objeví (jestli správný - netuším). Před tím program se stejnou registrací několik let fungoval. Zkoušel jsem to i s vypůjčenou novou verzí, s výsledkem stejným.

Další problém je, že nelze pomocí Správce souborů (ani jinak) vytvořit zástupce programu (žádného, nejen OZI), takže je spouštění programu lehce problematické. Silniční program si vytváří zástupce sám a ten funguje normálně.

Mám podezření na nakopnutý registr Windows. Budu vděčný za každou radu.


 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.