MS Outlook 2010 - sdileni kalendare

Od: Datum: 29.01.15 11:01 odpovědí: 0

Ahoj. Nejdrive popisu situaci. Potrebuji pro uzivatele nastavit, aby mohl spravovat 4 kalendare v MS Outlook 2010. Jeden vlastni a 3 nadrizenych. K temto kalendarum potrebuje plna prava, protoze za ne resi jejich agendu. Zaroven potrebuje, abych jakoukoliv udalost, kterou zapise a pozve dalsi ucastniky (nejenom tyto 3), tak aby temto 3 lidem se udalost automaticky schvalila.

Takze jsem u vsech 3 kalendaru nastavil ve vlastnostech vlastniho kalendare v zalozce opravneni onoho uzivatele jako vlastnika. Pote jsem v jeho vlastnim kalendari dal otevrit sdileny kalendar a pripojil vsechny tri kalendare. No a pak si vytvoril kontaktni skupinu se vsemi tremi kontakty, takze kdyz se pise nova udalost, tak staci pozvat ucastniky + tuto skupinu. Takto jsem vytvoril "pokus" a razem jsem v pripojenych kalendarich videl, ze vsem se udalost zapsala a tim padem se jim to sesynchronizovalo s mobilem (muj cil). Jenze ted uz par dnu se jim to do kalendare jen "prosedivi" protoze udalost nebyla uzivateli schvalena. Ja nic na exchange nemenil, uzivatelka v outlooku taky ne, nadrizeni uz tuplem ne, ale presto to predtim fungovalo a ted ne. Kde muze byt zakopany pes a co kde zkontrolovat? Upozornuji, ze automaticke schvaleni navrhnutych schuzek jsem samozrejme v nastaveni hledal, ale nenasel, cili pokud to bude resenim, tak prosim i s popisem, kde to najdu, nebo obrazkem, protoze uz se motam v kruhu a pripadam si jak blb.

Samozrejme, ze jako vlastnik muzu napsat udalost, pozvat ucastniky a zbylym trim nadrizenenym onu udalost od sebe do jejich kalendaru prekopirovat. Ano, tak bych to asi udelal ja, ale uzivatel se vzteka, proc to uz nejde tak, jak to slo pred tim :///

Napadlo me, ze by mohl byt rozdil mezi tim, zda pisu udalost nebo zda je to zadost o schuzku. Jaky je v tom z pohledu outlooku vlastne rozdil? Protoze ted se to oboje chova stejne.

Jo jeste takovy bombonek.: lze nejak nastavit, aby se udalosti, ktere probehly uz nezobrazovaly v takovem tom stupidnim okne, kde to ukaze (dejme tomu po tydenni dovolene) ktere vsechny udalosti uz probehly? Potreboval bych jen, aby se zobrazilo to, co me ceka podle toho, jak je nastaveno pripomenuti. Nepotrebuji aby mi vyskocilo, ze pred tydnem byla porada.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.