Konfigurace multimed. klávesnice - HOTKEYP

Od: Datum: 27.01.15 22:24 odpovědí: 0
Musel jsem se rozloučit se starou multimediální klávesnicí WK9000 a pořídil jsem novou CONNECT IT CI57, ke které jsem od dodavatele dostal informaci, že překonfiguraci multimediálních kláves lze velmi snadno provést některým z programů dostupných na internetu. Po několika bezútěšných pokusech jsem zůstal u programu HotkeyP, v.4.7, ale asi jsem už mimořádně natvrdlý věkem či jinak, ale změnit nastavení některých multimed.kláves se mi nedaří. Volby www, e-mail, media atd fungují vzorně, ale já potřebuji některá tato tlačítka překonfigurovat, např. na dosavadním Media chci spouštět swriter z OpenOffice atd atd. Postoupil jsem zatím jen k tomu,že program spy.exe postupně a zdlouhavě vypisuje asi dodavadní konfiguraci, zatím to nedokončil. Přikládám část tohoto výpisu - ale nevím co dál, tlačítka v tomto programu spy.exe jsou zatím mrtvá, čeká se asi na dokončení.
Budu moc vděčný za polopatistický návod, jak v rekonfiguraci multimediálních tlačítek pokračovat. Děkuji
doplněno 30.01.15 19:33: Problém vyřešen, konfigurace HotkeyP úspěšná, vše funguje tak jak má. Není třeba otázku dále řešit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.