Proč mi stále vypadává simulátor fsx?

Od: Datum: 02.01.15 17:23 odpovědí: 0
avatar

Zdravím všechny nadšence létání na simu FSX a jiných!

Mám problém.Pořídil jsem si nový herní,středně silný PC,na kterém chci létat na let.simech.Již na těchto simech létám delší dobu,létám na FS 2004,na War Thunder a na Microsoft Flight (Havaj).Tyto simy mi po stažení na tento nový PC pracují bez problému,ale FSX mi stále "háže" jednu a tutéž chybu. Nastavení úrovně mám na polovičních a ještě někde na podpolovičních hodnotách,abych vyloučil případné vypadávání obrazu pro "přetažení"PC.

Parametry mého PC - Procesor AMD APU A6 6400K přetaktovaný na 4,3 GHz dual core,Grafická karta AMD HD 8470D 192 jader 800 MHz přetaktovaná - v APU,Paměť RAM - Kingstone HyperX Fury 4GB 1866 MHz blue edition,HDD - 500GB Seagate. 64 bit.

Závada - načtu obraz letiště s letadlem a po vyvolání horní nabídkové lišty a po kliknutí na některé menu na liště mi okamžitě vypadne obraz - simulátor "spadne",je pryč.A musím jej znovu načíst.a toto "spadnutí" simu se děje pokaždé když se snažím na horní liště něco vyvolat.Občas se mi také objeví cedulka - "Simulátor přestal pracovat" a je na ní vypsána nějaká chyba v jakýchsi zkratkách na několika řádcích,v čemž se ale jako laik vůbec nevyznám.Nepomohla by třeba nová instalace FSX?Už jsem z toho dosti mrzutý.

Pokud by mi někdo mohl poradit v čem toto vypadávání simulátoru vězí ,napište mi prosím.Děkuji.

Bořek


 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.