Herní notebook do 30k

Od: Datum: 09.10.14 18:27 odpovědí: 0

Dobrý den,

před 2 týdny jsem si koupil all in one multimediální počítač za 20k. Teď bych chtěl i něco na hry. Uvažoval jsem o PS4, tam je nízká pořizovací cena, ovšem drahé jsou pak hry. Takže chci herní počítač. Protože stolní počítač mám, uvažoval jsem o notebooku i když vím že výkonu desktopu se uplně nevyrovná. Herní noťas dosud mám Lenovo Y50-70 se 4K, který je ovšem na reklamaci a asi dostanu nový kus, bohužel jsem ten notas ještě neměl možnost pořádně odzkoušet ve hrách.

Takže který noťas by jste mi doporučili? Nechat si tento? Je celkem výkonný, napadlo mě počkat, protože Lenovo slibuje nové konfigurace tohoto notebooku a ta by mohla mít novou GTX980M (moje přání a domněnka)

Dále mám řešení které je ovšem hodně komplikované, a to - zbavit se AIO počítače a za něj pořídit notebook za 20k, zároveň se zbavit notebooku a sestavit si za něj desktop za 30k.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.