Zcela nefungují Bluetooth sluchátka

Od: Datum: 30.10.15 13:56 odpovědí: 0

Dobrý den,

Potřebovala bych poradit s mými bluetoth sluchátky SilverCrest z Lidlu.
Mám telefon Samsung Galaxy S3 I9300 (Android - Jelly Bean). Dříve jsem sluchátka spárovala a hrály mi hezky a mohla jsem použít veškeré funkce (přehrát, zastavit, posunout na další, posunout zpět, nastavit hlasitost). I jsem s nimi mohla vzít telefonát. Poté jsem telefon obnovila do továrního nastavení a nyní když jsem spárovala sluchátka s telefonem, jediné, co mi funguje je přidávání a ubírání hlasitosti. Zkoušela jsem to jak se zapnutým a vypnutým displejem, Při zamčené obrazovce, přímo v aplikaci na hudbu. Aplikaci používám tu samou jako předtím. Víceméně mám telefon nastavený, jako předtím, co si pamatuji, jen pár aplikací, které nemají co dočinění s hudbou ubylo.

Nějaký nápad, co s tím?

Kdyby to nefungovalo, od samého začátku, tak si řeknu, že to je asi nekompatibilní, ale když vím, že předtím to fungovalo, tak tam je někde zakopaný pes.

Děkuji za rady!


 

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.