Problem s přehráváním ZP998

Od: Datum: 12.09.15 17:05 odpovědí: 0

Zdravim. Mám telefon Zopo ZP998 s verzí systému 4.4.2 a mám problém s uložením a přehráváním filmů. Popíšu laicky problém. Stahnu film a ten se uloží do složky MyFavorite. Dříve se automaticky tato složka objevila v galerii i s filmem a já mohl film přehrát kdekoli jinde, například připojit telefon kabelem přímo na televizi, nebo PC. Dnes se mi tato složka v galerii neobjeví a ani televize mi film nenačte, i když se v ní proklikám až do oné složky. Prostě ten film nevidí... Pustit jde pouze v telefonu a to ještě když vlezu do MyFavorite pře správce souborů. Pak, když připojim telefon k PC a v menu telefonu navolim uložiště USB tak se nic nestane, i když uložiště zapnu v telefonu, PC ho jakoby nevidí. Do menu telefonu se přes PC dostanu pouze přes menu v telefonu - Zařízení pro média (MTP)... Poradí někdo co s tím? Jsem z toho nějakej rozhozenej, co jsem s tím provedl... Díky za každou radu, Milan

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.