Popraskaná fólie na zárubních

Od: Datum: 20.10.16 12:40 odpovědí: 0

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nemá zkušenost s popraskanými krycími lišty na zárubních (jedná se o posuvný systém). Po 2 letech se nám krycí lišty začaly loupat, a teď po 3 letech dopadly na wc, koupelně i v kuchyni takhle. viz foto.

Navštívil jsem prodejce za účelem objednání nových krycích lišt a zároveň jej požádal o vysvětlení. Věc jsem neřešil jako reklamaci, stejně už je pozdě. Dostal jsem odpověď z výroby, že příčinou je extrémní vlhkost a montáž sanitárním silikonem s obsahem acetonu. Můj argument byl, že dveře montovala jejich firma 800kc/dveře a krycí lišty byly lepeny tekutými hřeby. Vím moc dobře, že vlhkost je potvora, pracuji v oboru, ale zvýšenou vlhkost doma nemáme a už vůbec ne extrémní. Máme v části chodby tapetu, vestavěnou skříň atd. Vše bez poškození nebo narušení vlhkostí.Navíc všechny dveře jsou stejně poškozené na různých místech v bytě. Popraskání je jen na krycích lištách na posuvných systémech. Samotné zárubně jsou v pořádku, dveřní křídla také a to i v ostatních pokojích.

Setkali jste se někdo s takovým problémem? Kde může být nejpravděpodobnější chyba? je to v materiálu?

Děkuji

reposado

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.