Odvětrání kanalizace Bramac

Od: Datum: 17.10.16 10:54 odpovědí: 0

Potřebuji dořešit prostupy střechou Bramac a ten na webu moc technických informací nemá. Nemáte někdo praktickou zkušenost s instalací odvětrání kanalizace a sanitárního odvětrání?

Pod střechu mám přivedenou trubku kanalizace (průměr.100mm). Stačí mi k tomu komplet odvětrání durovent js100 a souprava pro napojení na hydroizolaci? Nevíte jak dlouhá je napojovací trubka z kompletu? Nebo je lepší použít i pružnou spojku odvětrání, kvůli pnutí v krovu? A co redukční prvek je potřeba nebo se ta pružná spojka jednoduše zasune do odpadní trubky?

Druhý prostup je odvětrání místnosti wc přes střechu. Stačí mi komplet pro sanitární odvětrání js125 a souprava pro napojení na hydroizolaci? Jaká je délka napojovací trubky? Izolace pod folíí je 16+16cm vaty + 5cm mezera pod reflexní parozábranou + sdk - celkem cca 40cm do interiéru. Stačí protáhnout napojovací trubku ze sady, případně ji prodloužit hliníkovým krkem a na sdk osadit nějakou mřížku (případně přidat větrák)?


 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.