Sokl fr. okna a vchodových dveří

Od: Datum: 09.02.16 10:42 odpovědí: 0

Rovnou k věci. Firma lomax, o které silně uvažuji, mi jako součást instalace fr. okna (FO) a vch. dveří (VD) nabídla, že to bude ona kdo vyřeší tak často diskutovanou část instalace od hydroizolace po rám okna a dveří.
Přečetl jsem různé diskuze na toto téma, různé kombinace ytongu, exs, eps apod. Oni přišli s tím, že nabízí plastové profily, které se nacvakávají v celé šíři zespodu do rámu instalovaného okna (dveří) a vyplňují tu problematickou část u FO a VD. Dle potřeby a dle výšky podlahy se jich nad sebe dá nacvaknout více a zakončují to tím, že buď na spodní profil namontují nerezová Lka, které se opřou o základovou desku nebo spíše tedy o hydroizolaci. Pokud tam mezi posledním profilem a hydroizolací zbyde nějaká mezera, tak se údajně už může zalít nějakou vrstvou betonu, tepelné malty, vypění se apod.
Co vy na to?


 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.