Nejste přihlášen/a.
Hezký den,jestli hárala v květnu,neblíží se jí druhé hárání?Naše fenka před háráním také změní své chování,začne být unavenější,mazlivější. Teď má falešnou březost a co nám pomohlo na její náladovost jsou homeopatika Pulsatilla ředění 15,5 tabletek večer. Necháme je chvílli rozpustit v trošce vody a pak podáme,sežere je sama,protože jsou sladká a chutnají ji. Zkuste se zeptat v lékárně,na objednání Vám homeopatika prodají. Naše fenka nechtěla v noci spát,pořád kňučela,ale co bere ta homeopatika je celkem klid,občas se v noci vzbudí a pochoduje,ale kňučení ustalo. Třeba by to pomohlo i Vaší fence na její špatnou náladu,Pulsatilla se užívá právě na změny nálad. Pokud by homeopatika nezabrala,zašla bych k veterináři.
Naše feňulka, kříženka jezevčíka, se taky někdy takhle divně chová. Například spává běžně v obýváku (kde chce, na křeslech, na pohovce nebo ve svém pelíšku), k nám do ložnice nechodí. Teď poslední týden za námi přijde tak 4x za noc do postele. Vyskočí nahoru mezi námi v nohách, ale zpátky dolů odejde přes moji hlavu, dokonalé. Nemá ta Vaše třeba falešnou březost?
Nemusí jí nic být, ale zároveň bych to nevylučovala. Mám pejska, který má problém se zády. Projevy jsou různé, od opravdu bolestivých stavů, až po takové: necítím se dobře, pojď se přitulit... A těžko se to odlišuje od náladovosti, nebo když se venku hárají fenky. Jsou dny, kdy víc pospává, také ho nemohu vyprovokovat ke hře, víc se mě drží, tulí se... Opravdu těžko se dá určit, jestli jen má "své dny", jak píše Strejc, nebo mu není fyzicky dobře. Těžko mohu radit návštěvu veterináře, pokud si nejsem jistá ani já u svého psa. Vy ji znáte nejlíp, sledujte ji a pokud budete mít pocit, že ji něco bolí...nebo aspoň změřit teplotu... M.
Zdravím. Taky si myslím, že fenečka se chystá na hárání. Fenky nemají po celý život stejné projevy "okolo" hárání. Má na to vliv mnoho faktorů. Ale většinou si vybírají místo, které by bylo nejvhodnější pro schování vrhu. Pokud je to ono, nepodporujte to "schovávání ve skříni", vedlo by to k falešné březosti. Pokud má nějaké zdravotní problémy - třeba zánět, může to taky řešit schováváním. To se musí vypozorovat. Jen rada k těm homeopatikům. Žádná homeopatika se nesypou do vody! Ta z lékárny jsou balena v tubách s otočným víčkem, kdy se tuba otočí dnem vzhůru a otáčením víčka (je nyní dole) vpravo-vlevo se postupně nechá malou dírkou napadat potřebné množství kuliček. Pak se přímo z víčka (a je důležité se nedotknout kuliček, vnitřku ani okrajů víčka) kuličky nasypou pejskovi přímo do tamy. Tlamu chvíli přidržet zavřenou, kuličky se rychle rozpustí. Pokud vám něco upadne na zem, už to nepoužijte. Pokud jste ještě nikdy homeopatika nepoužili, nedávejte CH 15, ale začněte s CH 5. Dávala bych 2 kuličky ráno a 2 večer - vždy na prázdné břicho a případné jídlo až po 20 minutách. Je vhodné využívat celé balení. Ida
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.