Nejste přihlášen/a.
Mé Bubu, kníračce černostříbrné, bylo 8 let, když ji mrtvička postihla . Chodily jsme několik dnů na injekce, nevím jaké a rehabilitovaly jsme. Fyzioterapeutka v rodině a ta řekla, že je potřeba rehabilitacemi donutit mozek, aby nahradil to, to co mrtvička zničila. Takže nejen chodit, ale je potřeba zaměstnávat všechny smysly. Volat na ni, sahat na ni, dávat očichat, ukazovat a ochutnávat. Nechat odpočinout, ale nenechat spát. Jen odpočinek a znovu zaměstnat. Psinečka se dožila 15ti let ve skvělé formě.
Dobrý den, léky domů žádné, ale chodil jsem s pejskem (nosil ho) asi týden na injekce - jedna byla ATB a ta druhá (tuším) na ředění krve. Nesmíte pejska nechat stále v klidu, ale pokoušejte se ho rozhýbat (rozchodit). Můžete dělat i masáž paciček a jejich pohybování, když pejsek leží. Do týdne by se měl zlepšit, ale nějaké poškození asi bude. Ten můj po první mrtvici (v 15ti letech) klonil hlavu stranou, po druhé mrtvici (v 16ti letech) přestal štěkat a třetí (bylo mu 16,5) už nepřežil (přestal žrát a do týdne byl pryč). Tak hodně štěstí a zdravím!
lilil - on už potom žral málo, tak dost hubnul. Potom byla ta třetí mrtvička, nežral už vůbec a už jen ležel - a umřel v klidu.
lilil - ano, smutné to bylo, ale čas to zahlazuje. Tak se držte a o pejska se dobře postarejte. Může zde být ještě dlouho.
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.