Nejste přihlášen/a.

Přihlásit se do poradny

 

Názor na operátora MaxFoun?

Od: aaaaaaaaaaaaaaa

Čus,

máte někdo paušál od virtuálního operátora MaxFoun? Jste spokojení nebo je něco co jim chcete vytknout?

Díky

 

5 odpovědí na otázku
Řazeno dle hodnocení

 

 

23.06.26 16:08

2x
Reklama?

 

jk2021

1x

"něco co jim chcete vytknout?" - to skoro vypadá, že se ptáte jakožto jejich zaměstnanec.

 

ben®

1x
Dobrý den, ano, jsem spokojený, protože jsem zákazník jiného (skutečného, silného, známého, funkčního) operátora . Zdravím!

 

foun

0x

Co je obecně známo tak tenhle fiktivní minioperátor nabízí paušály anonymně za vyšší ceny než konkurence, samozřejmě se musí platit předem, nemá plný přístup k moderním technologiím jako 5G, nemá defacto zákaznickou podporu. Výhodné pro padouchy, co se snaží skrývat identitu, jinak na k ničemu. Leda by měl někdo uspokojení ze sebepoškozování.

 

aaaaaaaaaaaaaaa

zbytečně tu hejtíte, ptám se nezávisle na nich... ale recenze nikde na netu nejsou

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.

Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.

Copyright © 2004-2026 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]