Dobrý den, Chtěl bych se zeptat. Když si člověk koupi u nějakého prodejce zboží na fakturu a následně třeba 3 měsíce ji nezaplatí a pak se domluví s prodejcem na vrácení zboží a prodejce souhlasí, tak jaké potvrzení mi prodejce je povinen vydat že mu nic ne dlužím?
2 odpovědi na otázku
Řazeno dle hodnocení
jm
0x
Ale vy dlužíte.
sasa*
jasně, dlužíš mu to zboží! To mi připomíná: půjč mi 100,- nemám! Tak mi půjč 50,- Kč a budeš mi 50,- dlužit!
Tam si dej bacha, pokud to budeš dávat do účetnictví! Napíše ti vratku- dobropis a ty jí nezaúčtuješ jako příjem!
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.