Je mi 20 let. Co si myslíte o tom, když, pokud někam jdu (a to nejen na nějaký večírek, ale i třeba někdy do školy atd.) a chci si to určitě užít nebo se chci cítit v pohodě (bez nervů), vypiju i třeba šest skleniček vína (asi jednu láhev a půl druhé láhve)? Trpím velkou nervozitou (trémou) z každé maličkosti už od základky. A když si někdy nedám, tak mě začne z toho stresu příšerně bolet hlava a nic si neužívám a snažím se akorát rychle zmizet a jít do postele si odpočinout. A myslíte si, že pokud by se to zjistilo ve škole (VŠ), že jsem mírně opilý (ale nikdy to na mě není vidět), mohli by mě vyhodit?
4 odpovědi na otázku
Řazeno dle hodnocení
liska5
6x
Myslíme si, že se ptá ztroskotanec- alkoholik. Vy už máte být objednaný u psychiatra a plánovat nástup na léčbu. Profesor si nemusí všimnout, ale Váš mozek bude vygumovanej a VŠ nedoděláte!
Bohužel, já jsem měla podobného spolužáka už na SŠ. V 15-16 letech měl celkem silné abstinenční příznaky, pokud se nenapil. Školu nedodělal, odešel hned ve druháku; co s ním bylo potom dále, nevím. Jinak to byl hodný kluk. Určitě se běžte léčit, jinak to dopadne hodně špatně.
V jakém časovém rozmezí těch 6 skleniček vypijete? Pokud během dvou hodin, tak nevěřím, že to na Vás není znát. Spíš byh asi řešila ten důvod se napít. Víno se má pít z radosti ze života a ne proto, abych se neklepala.
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.