Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli je nějaký rozdíl mezi kolečky na koloběžku a na in-line brusle. Ptám se proto, že mám koloběžku a na ní jsou kolečka o průměru 90 mm a nikde jsem kolečka na koloběžku tohoto průměru nenašel. Předem děkuji za odpověď.
4 odpovědi na otázku
Řazeno dle hodnocení
hoummy*
0x
Je tam rozdíl. Třeba jen v nosnosti kolečka , nebo opotřebování kolečka.
Já jsem na koloběžku vyzrál tím, že jsme si koupil průmyslová kolečka a jak krásně to jezdilo!
rskrys*
A když jsem na netu napsal že chci kolečka na koloběžku tak mi to ukázalo kolečka na in-line.
opravdu nevíte nějakou stránku na které by se dali sehnat kolečka 90x24mm?
Kdyby jste o nějaké stránce věděli tak plz napište
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.