Nejste přihlášen/a.
To co chceš při tvých podmínkách a omezeních nemá řešení.
Buď stánek musíš umístit do stínu a pak v něm bude taková teplota jako je teplota vzduchu ve stínu.
Nebo musíš nad stánkem vytvořit stín. Např. pomocí nějaké plachty, aby se stánek neohříval ještě slunečními paprsky.
Polévat stánek vodou - to asi taky nepůjde.
Ventilátor = větrák a jedno z toho nechceš.
Klimatizace je jediné funkční a vyzkoušené řešení, ale znamená to zásah do stánku a vyšší spotřebu energie.
Nějaká mobilní klimatizace - je pouze chvilková naděje. Po chvilce zjistíš, že to nefunguje. Mobilní klima totiž odsává teplý vzduch z místnosti a vyfukuje ho potrubím ven. Jenomže v té místnosti nemůže být nižší tlak než všude okolo, tak se tam všemi otvory tlačí teplý vzduch z venku.
Pocitově by možná pomohl ventilátor s rozprašováním vodní mlhy, ale jak příjemné to bude? Nevím.
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.