Dobrý den ,mám 2o měsíčního chlapečka . Nevím zda jsme to neprehnaly na slunci ,ale nebyli jsme extra dlouho ...fakt nevím syn se vzbudil normlane fungoval včera ,pak dopoledne byl takový že unavený sel spát po obědě usl hned , paknse vzbudil po 2 hod a byl horký takový malátný ,měl 39 horečku . . Celý den , ráno jak se vyspal měl 37 zdálo se že už je vše zas ok . Zas po odpoledním spánku opět horký opět 39 ...dala jsem cípek v pět hodin ,hodinu dobrý , a pak zas po sedmé malátný horký...zas 39... V osm šel spát ..usl poměrně rychle . Nevíte proč zas se mu teplota zvýšila? Mám jít k Dr ráno i když teplotu zas mít nebude? Děkuji za rady
U malých dětí je běžné, že se horečka po spánku znovu zvedne – tělo tak reaguje na infekci. Pokud má syn opakovaně 39 °C, je malátný nebo se ti něco nezdá, určitě je lepší jít ráno k lékaři i v případě, že bude mít teplotu zrovna normální. Doktor ho vyšetří a zjistí příčinu.
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.