Dobry ten, bude to vwlmi spatne, kdyz pri vyrobe kon. masticky pridam i hermanek a mesicek? Nechce se mi to delat extra. V jakem asi pomeru?⁸ Nebo je to o dost lepsi extra a udelat to mam?
3 odpovědi na otázku
Řazeno dle hodnocení
id
3x
Nemíchala bych to. Měsíček je na zvláčnění kůže, konopí na bolístky. Nebudu si konopím matlat obličej. Heřmánek nedávám.
Prodává se mast konopná s heřmánkem(konopný olej 8% eva.cz/... , takže přidáním trošky měsíčku i heřmánku nic nezkazíte-pokud je to na běžné hojení poškozené pokožky
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.