Nejste přihlášen/a.
Lékařská dokumentace se obvykle sdílí v rámci jedné nemocnice. Je možné, že jsou ji schopni sdílet i v rámci nemocnic jedné společnosti... třeba Agel.
Jinak specialisté si obvykle zakládají spis nový a Vaši anamnézu sestaví na základě úvodního pohovoru, případně nějakých vyšetření. Co se týká obvodního lékaře, ten obvykle požaduje, aby si pacient u svého původního praktika vyžádal výpois se zdravotní dokumentace.
Nějaká možnost elektronického sídlení zřejmě existuje, jelikož hlavouni projednávali, zda by bylo možné, aby do dokumentace měli přístup lékárnici. Je otázka jestli je to jeden systém nebo více a jestli je poviné ho používat.
Já mám podobný problém a jezdím do té původní 60km, než jít do té za rohem. Jeden specialista z ORL tady požaduje, abychom si sepsali svoji anamnézu od rodinné zátěže a na co kdy rodiče a sourozenci zemřeli, od svých dětských nemocí přes porody, úrazy, operace a prodělané časté či vážné nemoci, současné léky, hormonální substituci, krevní skupinu, ap. Takovou osnovu dává svým pacientům a trvá na tom, aby s tím výpisem k němu chodili a ideálně měli pořád při sobě i jinam.Trvalo mi nějakou dobu, než jsem to sestavila i se vzpomínáním na roky. Něco mi našla sestra u obvoďáka a na gyndě.
Tuhle jsem byla na soukromé rehabilitaci a pan primář tím mým elaborátem byl téměř nadšen, hned si udělal kopii. Myslím, že tohle by měli mít v počítači, jenže kdo jim to tam dá? Když jsem kdysi přenášela někam svoji kartu a nakoukla do ní, to byl chaos neskutečnej!
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.