Zdravim, Pokud mne nezastihnou na nemocenské doma,sniží mi davku jen za ty dny které probíhala kontrola? Nebo za celý měsíc? Nebo mi odeberou dávku úplně? Až do konce nemocenské? Děkuji za odpovědi.
2 odpovědi na otázku
Řazeno dle hodnocení
iz*
0x
Snížení nemocenského nebo jeho odebrání je možné až do konce nemoci. Dokonce i zpětně za celou dobu nemoci. Další možný postih je pokuta.
Rozumnější je se domluvit s ošetřujícím lékařem o změně doby vycházek,
Nemocenská lze odebrat i zpetně a rovněž tak snížit. Pokud má někdo PN tak by se asi měl léčit a dodržovat léčebný režim. Pokud toto nedělá tak je zde PN asi zbytečná.
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.