Nejste přihlášen/a.
Ráda bych se zeptala, co je pravdy na tom, že když je například v nějakém obchodě, nebo třeba v autosalonu, kudy denně projde spousta lidí, naladěno rádio, může se jednat o porušování autorských práv a hrozí za to nějaký postih? Kdo vlastně tato autorská práva kontroluje a jakým způsobem? za odpovědi předem všem díky.
Jak píše toni, vše se dozvíte na těchto stránkách: osa.cz/... Jsou tam pokyny pro přihlášení, podrobně rozepsáno, kdo hradí poplatky a také ceníky. Určitě tam jsou i sankce, ty jsem nehledala. Ale vím, že když začala OSA nekompromisně vyžadovat poplatky, prodejny rušily hudební produkci.
Na stránkách OSA si přečtěte co to je zač a pak pouvažujte i o jiných občanských sdruženích.Ad absurdum nemohli bychom se ani pohnout.Dříve to byly organizace NF.Další příklad Myslivci-přísežná stráž- statut veřejného činitele.Porybný to samé.Myslím si,že jsme se nikam od 89 roku neposunuli.Nakonec ten titul Inspektoři OSA .Čeho se ještě dočkáme?Občanského sdružení Pomocná stráž Policie,nebo Městské Policie?Kam se poděla Listina základních práv a svobod?
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.