Nejste přihlášen/a.

Přihlásit se do poradny

 

V mailu mám toto chybové hlášení x krát za den

Od: fr

Nevíte, kde zrušit, kam napsat, prosím, at mi 10x za den do mailu nechodí tato zpráva: MAILER-DAEMON ‌

vám posílá zprávu:

Undelivered Mail Returned to Sender

Dávno jsem ve své Atlas Schránce Notifikace - Oznamování na mobilní číslo a mobilní e-mail deaktivoval - a NIC!

 

16 odpovědí na otázku
Řazeno dle hodnocení

 

 

riva

0x

Atlas je pravděpodobně všude možně registrován jako rozesílatel spamu a proto když něco někomu pošlete, tak se mu to nedoručí a vy dostanete zprávu, že se to nedoručilo.

fr

Ve schránce, kam chodím přes webové rozhraní, mám vše deaktivováno, dávno zrušeno. PROC pořád se snaží doručit systém na moje mobilní číslo začátek textu zprávy, když toto O2 už dávno neposkytuje, tuto službu, přeposílání začátku textu každého nového e-mailu na mobil, už rok... denně x těchto zpráv, že nelze doručit na mobilní číslo, které dávno bylo vymazáno v Nastavení schránky... nechápu

riva

Zřiďte si jiný email a ten na Atlas přestaňte používat.

 

petrme

0x

Jestli máte nastavené automatické přeposílání zpráv, tak si zkontrolujte, zda všechny adresy jsou funkční.

 


0x

Zpráva říká, že e-mail je nedoručitelný a proto jej poštovní server vrací odesilateli.

To může mít mnoho příčin, nečastěji:

Chybná / neplatná adresa

Příjemce má zaplněnou poštovní schránku a nelze mu proto zprávu doručit

---

Zpráva nená s vašimi notifikacemi na mobil nic společného.

fr

TO NENI o nedoručitelném mailu, ale o nedoručitelném avízu/notifikaci na mobil...

Jasně čtu: Undelivered Mail Returned to Sender

Co to tedy znamená podle vás?

fr

Přece tady nebudu psát text té zprávy, že to nešlo doručit na to a to číslo... nebudu tady psát svoje číslo... o tom to je, proč se to pořád snaží doručit začátek textu Nového e-mailu SOUCASNE i na mobil, když tuto funkci už nelze využívat... že se tady vůbec ptám...

... 10x za den do mailu chodí tato zpráva: MAILER-DAEMON ‌...

... pořád se snaží doručit systém na moje mobilní číslo začátek textu zprávy ...

... se to pořád snaží doručit začátek textu Nového e-mailu SOUCASNE i na mobil

Proč by webový klient posílal nový e-mail na mobil?

Prohlédněte si metadata té opakující se zprávy na mobil. Kdo vám ji posílá?

Zkuste ještě jednou popsat situaci - takhle se tomu nedá rozumět.

fr

z mailu POSTMASTER@centrum.cz

-----------------------

Nechci nový e-mail si zakládat... je toto JEDINE řešení? prostě otevřu co dva dny svůj mail a vidím v Doručených je 20x tato zpráva, to mi silně vadí... KDyby to aspoň chodilo do SPAMU, ale je to klasická sekce Doručená pošta...KDE to zruším, at to nechodí, chápu, že to posílá automat, někde je chyba a ta se denně x krát opakuje... KDO toto řeší

 


0x

Taky je možnost, že vaše email adresa byla ukradená a používá se k přeposílání různých zpráv.

Zadejte jí sem a zjistíte hned.

haveibeenpwned.com/...

 

mobil

0x
Hele tady to asi nikdo nepochopil, ale to je normalni. Vzhledem k tomu, ze byly emailove adresy privazane na telefonni cislo davno zruseny (treba ve vodafonepark se dala menit, vypnout atd.) a tak jako byly zruseny moznosti s tim jakkoliv manipulovat, musis se obratit na sveho operatora. Budes anomalie, kterou vyresi jen technik.

 

fr

Včera 19x přišel mail o NEDORUCENI na mobil... Obrátit kam? Ale na jakého operátora, poskytovatele internetu? Díky za rady

Reporting-MTA: dns; gmmr-4.centrum.cz
X-Postfix-Queue-ID: 8D8577699
X-Postfix-Sender: rfc822; t...@atlas.cz
Arrival-Date: Sun, 21 Jun 2026 19:04:00 +0200 (CEST)

Final-Recipient: rfc822; 00420...3@sms.cz.o2.com
Original-Recipient: rfc822;00420...3@sms.cz.o2.com
Action: failed
Status: 4.4.1
Diagnostic-Code: X-Postfix; delivery temporarily suspended: connect to sms.cz.o2.com[160...70]:25: Connection timed out

Boha jeho, zruš avízo na mobil a budeš mít klid. Smiř se s tím, že tuhle službu už operátoři pohřbili. Ostatně ztrácí smysl.
fr

Nemám klid... denně 15x tyto maily... K Vaší radě: MAM DAAAAAAAAAAAAAVNO - asi rok - deaktivováno... a tyto nesmysly stále chodí, jinak bych přeci dotaz nevkládal...

Mám poslední (čtvrtou) možnost na odpověď:

- Ve schránce, kam chodím přes webové rozhraní ... mailový klient máte kde? Na PC? V mobilu?

- proč by tyto zprávy nešly dát do spamu nebo mazat? Všechno, co má příjemce "00420...3@sms.cz.o2.com"vyhodit nebo smazat.

Ještě jednou si projděte nastavení schránky - něco jste opomněl vypnout / smazat.

Zřejmě jde o notifikaci popsanou na obrázku dole.

Prozatím napište posmasterovi: POSTMASTER@centrum.cz

nebo na Help centrum - adresa zde a je tam také formulář pro odeslání dotazu

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.

Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.

Copyright © 2004-2026 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]