Dobrý večer, potřebovala bych radu. V pátek máme ples a tančím polonézu. Kadeřnici mám objednanou na 16:00 hodin a polonéza začíná v 20:00 a chtěla bych se ještě nechat nalíčit. Myslíte, že když se nechám nalíčit cca ve 15:00, abych to stíhala, že mi ten make-up na večer vydrží? Dost se toho obávám...
2 odpovědi na otázku
Řazeno dle hodnocení
martinaa*
0x
Ahoj, mrkni se na podkladové báze pod oční stíny, zařídí, aby se líčení očí neslilo do čárek. Vyzkoušeno
Rty nevydrží 100%, a určitě měj po ruce pudr, plet se po takové době bude zřejmě lesknout.
Pokud to líčení bude od profesionálky, pak mají takové přípravky, které vydrží i den. Jedna známá se nechávlal líčit na svatbu a vizážistka použila jakýsi přípravek ve spreji, kterým celé líčení přestříkala a opravdu vydrželo od rána i do druhého dne.
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.