Nejste přihlášen/a.
Dobrý podvečer, mám možnost přivýdělku. Majitelka kavárny, poté co ochutnala moje slepované linecké cukroví, má zájem ho odemne kupovat. Kolik by jste si řekli za 1kg domácího, poctivého lineckého (drobné kousky jako na Vánoce). Poradte prosím.
při současných cenách surovin i energie bych nejdříve začala na vyšší ceně, např. 350 Kč za kilo, o něco dolů jít můžete vždycky
Tyhle všechny odhady jsou cesta do pekla.
Spočítejte si náklady, suroviny plus energie, Vypočítané náklady vynásobte minimálně 1,5 až 2. A pokud Vám takhle nevyjde reálná dohodnutelná cena za kterou to bude cukrárna kupovat, i ona musí mít prostor pro marži, tak se do toho nepouštějte. To rozpětí 1,5 až 2 je Váš prostor pro jednání o ceně. Začněte vyjednávat na dvojnásobku.
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.