Ahoj, beru HA už 5 let a nikdy se mi nic podobného nestalo. Rozhodla jsem se, že ji přestanu jíst, chvíli jsem ji nebrala cca měsíc, prošla jsem menstruaci a asi 14dni po jsem ji začala brát znovu (tu stejnou). Problém je ten, že jsem téměř hned po prvním prášku začala špinit, už se mě to drží 3 dny. Máte s tím prosim někdo zkušenost?
1 odpověď na otázku
Řazeno dle hodnocení
hanak*
2x
Antikoncepce se má začít brát první den menstruace, začínat 14 dni po menstruaci byla chyba. Teď byste měla dobrat jedno celé plato (21 dni), pak udělat pauzu (7dni) a pak už to bude OK.
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.