Je to Navon Raptor 3G, předevčírem ho sestra upustila na zem, praskla obrazovka a nereaguje na doteky prstů. Je koupený v tescu takže moc kvalitní asi není. Baterie vyndat nejde. Reaguje na tlačítka zvyšování a snižová hlasitosti a tlačítko napájení. Jde vypnout ale nepomáhá to. Upozornění na něj chodí, na obrazovce se ukazují. Není zaseklý, jen nereaguje na dotek. Nevíte co tím?
3 odpovědi na otázku
Řazeno dle hodnocení
remisak*
0x
Pokud je prasklá obrazovka tak zřejmě bude někde přerušený a proto nereaguje. Záruka pokud je tak se na to vstahovat nebude a oprava by byla zřejmě dražší než nový.
S ohledem na pořizovací cenu pod 1400 a předpokládaným náklady na opravu je pro Váš tablet popelnice pred domem bohužel tím správným mistem pro odpočinek.
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.