V prvé řadě a žádné jiné...NEPLATIT FAKTURU! ...pokud se tak již stalo, tak domáhání se reklamace bude složitější... pak vyzvat řemeslníka nebo firmu k nápravě...pokud by nestačilo telefonicky, tak písemně na mail adresu nebo doporučeným dopisem...dokud člověk drží prachy v ruce tahá za delší konec lana
asd1
Pokud je zaplaceno a řemeslník dělá mrtvýho brouka, tak znalecký posudek a vymáhání právní cestou, příp. jiná páka taková aby pro něj bylo výhodnější to udělat pořádně...
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.