Dobrý den, potřebuji radu. Co dát pod venkovní parapety? V zimě tam máme,, tepelný most, parapety jsou plechové. Jde nám to i do vnitřních. Jestli se dá, jakoby na rám nalepit třeba ALU páska. Pod patapet nějakou,, folii, nebo polystyren? Díky za tip
3 odpovědi na otázku
Řazeno dle hodnocení
jabraka*
0x
Tenké pásky neizolují teplo.Ani parapetní plech netvoří tepelný most.Pokud se vám zdá.že parapet prochlazuje i podokenní zdivo,použijte parapet plastový.Parapetní tepelné mosty lze odstranit pouze změnou konstrukce,tedy použít okolo okna a podokenní stěny polystyrenové zateplení.
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.