Trus( hovno)

Od: Datum: 16.08.14 12:04 odpovědí: 9 změna: 23.08.14 23:48

Prosím Vás nerozpozná někdo toto hovno . Dnes se oběvilo na terase je asi 5cm dlouhé a 1cm široké . Myslím že kočka byto asi zahrabala .Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 16.08.14 12:07

Dobrý den, snad by to tam mohla zanechat kuna nebo kočka. Zdravím!

P.S. Kočka by to zahrabala, ale na terase by to moc nešlo - i tak to může patřit kočičce.

doplněno 18.08.14 12:45:

myse - myslíte, že by ježek dal lejno dlouhé 5 cm? Já tu mám ježky také, nacházím takové šištičky asi do 2 cm a doufám, že to je od ježků a ne od potkanů. No, těžko říci - možná to byl ježek obrovský a dlouho nevyměšoval.

Ohodnoceno: 0x

Od: dako®
Datum: 16.08.14 12:51

Také si myslím, že je to hovínko od kuny. Kočka by si našla jiné místo.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 16.08.14 19:48

Jinak proč to potřebujete vědět? Tohle může být hovínko, jak od kočky tak od malého pejska.

Datum: 16.08.14 19:54

Je to od kuny, také nám nechává "navštívenky" na terase :)

Datum: 16.08.14 22:20

Nechci se v předmětu dotazu přílišr týpat, ale na kunu mi to připadá příliš stejnorodé, možná je to jen kvalitou fotografie. Kuna mívá v trusu i různá semínka bobulí. Tohle vypadá na homogení hovínko z granulí, čímž bych to svedl na kočku.

Kdybyste se obrátil dotazem na Kůstku, jistě by vám řekla i rasu, pohlaví, věk a zbarvení.

Od: myse®
Datum: 18.08.14 10:06

typuju ježka... jeden s námi bydlí na zahradě...

Datum: 18.08.14 17:11

Je to od kuny. Kočka se jen tak nevykadí na dlažbě... kočky si najdou hlínu, písek, prostě nějaké místo, kde můžou trus zahrabat... nebo se vykadí do trávy. To je myslím na stoprocent kuna.

Od: jindra1
Datum: 23.08.14 20:04

Dnes jsem našel na asfaltové cestě další stejné hovno a když jsem ho prostudoval byly tam i nějací brouci a a našel jsem tam i jako zelený krovky jak od nějakýho brouka .Tak nevim.

Datum: 23.08.14 23:48
Když šlápnu do lejna, exkrementu, výkalu anebo trusu, je to k vzteku stejně, jako když šlápnu do toho, co jste napsal v závorkách.
Příště prosím nezapomeňte, že na poradnu chodí i ti malí, i ti útlocitní, kteří to slovo buď ještě nebo už nepoužívají. Ostatní si ctí pravidla této poradny. Aspoň to velké h zabalí do malé zdrobněliny.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.